Update Custom Settings (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Monthly
ar: شهرياً

en: From
ar: من

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: %email is not a valid e-mail address.
ar: ليس %email عنوان بريد إلكتروني سليم.

en: New release(s) available for !site_name
ar: توجد تحديثات لموقع !site_name
