Update Custom Settings (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: From
vi: Từ

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: %email is not a valid e-mail address.
vi: Địa chỉ thư %email không hợp lệ.

en: New release(s) available for !site_name
vi: Có bản phát hành mới cho !site_name
