Update Status Detailed Email (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Download
af: Laai af

en: Themes
af: Temas

en: Not supported!
af: Nie ondersteun nie!

en: Depends on: !dependencies
af: Is afhanlkik van: !dependencies

en: Required by: !required
af: Word benodig deur: !required

en: Drupal core
af: Drupal kern

en: Disabled modules
af: Gedeaktiveerde modules

en: Disabled themes
af: Gedeaftiveerde temas
