Update Status Detailed Email (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Download
ar: تحميل

en: Release notes
ar: ملاحظات النسخة

en: Modules
ar: الوحدات

en: Update available
ar: يوجد تحديث

en: Themes
ar: الحلل

en: Revoked!
ar: منقوض!

en: Security update required!
ar: تحديث أمني ضروري!

en: Not supported!
ar: غير مدعوم!

en: Depends on: !dependencies
ar: يعتمد على: !dependencies

en: Required by: !required
ar: تتطلبه: !required

en: Drupal core
ar: نواة دروبال

en: Includes: %includes
ar: تشمل: %includes

en: Disabled modules
ar: وحدات مُعَطَّلة

en: Disabled themes
ar: سمات مُعَطَّلة
