Update Status Detailed Email (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Release notes
bo: པར་གཞིའི་གསལ་བཤད

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Update available
bo: གསར་སྒྱུར་བྱ་རུང་བ།

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Revoked!
bo: ཕྱིར་འཐེན་བྱས་ཚར

en: Security update required!
bo: བདེ་འཇགས་ཐད་ཀྱི་གསར་སྒྱུར་བྱེད་དགོས།

en: Not supported!
bo: རྒྱབ་སྐྱོར་མི་བྱེད།

en: Depends on: !dependencies
bo: རེ་ཞུ།： !dependencies

en: Drupal core
bo: Drupal ནང་སྙིང

en: Includes: %includes
bo: %includes་འདུས་ཡོད།

en: Disabled modules
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་བའི་མ་དཔེ

en: Disabled themes
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་བའི་བརྗོད་གཞི
