Update Status Detailed Email (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Download
cs: Stáhnout

en: Release notes
cs: Poznámky k vydání

en: Modules
cs: Moduly

en: Update available
cs: Dostupná aktualizace

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Revoked!
cs: Revokováno!

en: Security update required!
cs: Je nutná bezpečnostní aktualizace!

en: Not supported!
cs: Nepodporováno!

en: Depends on: !dependencies
cs: Závisí na: !dependencies

en: Required by: !required
cs: Vyžadováno moduly: !required

en: Drupal core
cs: Jádro Drupalu

en: Includes: %includes
cs: Zahrnuje: %includes

en: Disabled modules
cs: Vypnuté moduly

en: Disabled themes
cs: Vypnutá témata vzhledu
