Update Status Detailed Email (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Download
eo: Elŝutu

en: Release notes
eo: Eldonaj notoj

en: Modules
eo: Moduloj

en: Update available
eo: Ĝisdatigo disponebla

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Revoked!
eo: Malvalidigita!

en: Security update required!
eo: Sekureca ĝisdatigo bezonata!

en: Not supported!
eo: Ne subtenata!

en: Depends on: !dependencies
eo: Dependas de: !dependencies

en: Required by: !required
eo: Bezonata de: !required

en: Drupal core
eo: Drupal-kerno

en: Includes: %includes
eo: Inkluzivas: %includes

en: Disabled modules
eo: Malŝaltitaj moduloj

en: Disabled themes
eo: Malŝaltitaj haŭtoj
