Update Status Detailed Email (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Download
et: Allalaadimine

en: Release notes
et: Väljalasketeated

en: Modules
et: Moodulid

en: Update available
et: Uuendus saadaval

en: Themes
et: Teemad

en: Revoked!
et: Tagasi lükatud!

en: Security update required!
et: Vajalik on turvauuendus!

en: Not supported!
et: Mitte toetatud!

en: Depends on: !dependencies
et: Sõltub moodulitest: !dependencies

en: Required by: !required
et: Moodulit vajab: !required

en: Drupal core
et: Drupali tuumamoodulid

en: Includes: %includes
et: Sisaldab: %includes

en: Disabled modules
et: Keelatud moodulid

en: Disabled themes
et: Keelatud teemad
