Update Status Detailed Email (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Download
fa: دانلود

en: Release notes
fa: یادداشت‌های انتشار

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Update available
fa: به‌روزرسانی در دسترس است

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: Revoked!
fa: باطل شده!

en: Security update required!
fa: به‌روزرسانی امنیتی ضروری است!

en: Not supported!
fa: پشتیبانی نمی‌شود!

en: Depends on: !dependencies
fa: وابسته به: !dependencies

en: Required by: !required
fa: ضروری برای: !required

en: Drupal core
fa: هسته دروپال

en: Includes: %includes
fa: عبارتند از: %includes

en: Disabled modules
fa: ماژول‌های غیرفعال

en: Disabled themes
fa: پوسته‌های غیرفعال
