Update Status Detailed Email (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Release notes
hi: रिलीज नोट्स

en: Modules
hi: मॉड्युल

en: Update available
hi: अपडेट उपलब्ध

en: Themes
hi: थीम ( शैली )

en: Required by: !required
hi: !required द्वारा आवश्यक

en: Drupal core
hi: ड्रूपल मूल

en: Disabled themes
hi: अक्षम थीम
