Update Status Detailed Email (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Download
it: Scarica

en: Release notes
it: Note di rilascio

en: Modules
it: Moduli

en: Update available
it: Aggiornamento disponibile

en: Themes
it: Temi

en: Revoked!
it: Ritirata!

en: Security update required!
it: È richiesto un aggiornamento di sicurezza!

en: Not supported!
it: Non supportato!

en: Depends on: !dependencies
it: Richiede: !dependencies

en: Required by: !required
it: Richiesto da: !required

en: Includes: %includes
it: Include: %includes

en: Disabled modules
it: Moduli disattivati

en: Disabled themes
it: Temi disattivati
