Update Status Detailed Email (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Download
km: ទាញយក

en: Release notes
km: ឯកសារ​ចេញផ្សាយ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Update available
km: មាន​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Themes
km: ស្បែក

en: Revoked!
km: បាន​ដកហូត​វិញ !

en: Security update required!
km: តម្រូវ​ឲ្យ​មានភាពទាន់សម័យ​ផ្នែក​សុវត្ថិភាព​ !

en: Not supported!
km: មិន​គាំទ្រ !

en: Depends on: !dependencies
km: អាស្រ័យ​លើ ៖ !dependencies

en: Required by: !required
km: ទាមទារ​ដោយ ៖ !required

en: Drupal core
km: សារៈសំខាន់​របស់ Drupal

en: Includes: %includes
km: រួម​បញ្ចូល ៖ %includes

en: Disabled modules
km: បាន​បិទ​ម៉ូឌុល

en: Disabled themes
km: បាន​បិទ​ស្បែក
