Update Status Detailed Email (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Release notes
lv: Laidiena piezīmes

en: Modules
lv: Moduļi

en: Update available
lv: Pieejams atjauninājums

en: Themes
lv: Tēmas

en: Revoked!
lv: Atsaukts!

en: Security update required!
lv: Nepieciešams drošības atjauninājums!

en: Not supported!
lv: Netiek atbalstīts!

en: Depends on: !dependencies
lv: Atkarīgs no: !dependencies

en: Required by: !required
lv: Pieprasa: !required

en: Drupal core
lv: Drupal kodols

en: Includes: %includes
lv: Iekļauj: %includes

en: Disabled modules
lv: Atspējotie moduļi

en: Disabled themes
lv: Atspējotās tēmas
