Update Status Detailed Email (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Download
pl: Pobierz

en: Release notes
pl: Informacje o wydaniu

en: Modules
pl: Moduły

en: Update available
pl: Dostępna jest zaktualizowana wersja

en: Themes
pl: Skórki

en: Revoked!
pl: Projekt anulowany!

en: Security update required!
pl: Ze względów bezpieczeństwa wymagana aktualizacja!

en: Not supported!
pl: Pomoc techniczna nie jest udzielana!

en: Depends on: !dependencies
pl: Jest zależny od: !dependencies

en: Required by: !required
pl: Wymagany przez: !required

en: Drupal core
pl: Rdzeń Drupala

en: Includes: %includes
pl: Obejmuje: %includes

en: Disabled modules
pl: Wyłączone moduły

en: Disabled themes
pl: Wyłączone skórki
