Update Status Detailed Email (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Release notes
pt: Notas da versão

en: Modules
pt: Módulos

en: Update available
pt: Atualização disponível

en: Themes
pt: Temas

en: Revoked!
pt: Revogado!

en: Security update required!
pt: Faça a atualização de segurança!

en: Not supported!
pt: Não suportado!

en: Depends on: !dependencies
pt: Depende de: !dependencies

en: Required by: !required
pt: Requerido por: !required

en: Drupal core
pt: Core do Drupal

en: Includes: %includes
pt: Inclui: %includes

en: Disabled modules
pt: Módulos desativados

en: Disabled themes
pt: Temas desativados
