Update Status Detailed Email (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Download
ro: Descarcă

en: Release notes
ro: Note de lansare

en: Modules
ro: Module

en: Update available
ro: Actualizare disponibilă

en: Themes
ro: Teme

en: Revoked!
ro: Revocat!

en: Security update required!
ro: Actualizare de securitate necesară!

en: Not supported!
ro: Nu este suportat

en: Depends on: !dependencies
ro: Depinde de: !dependencies

en: Required by: !required
ro: Solicitat de: !required

en: Drupal core
ro: Nucleu Drupal

en: Includes: %includes
ro: Include: %includes

en: Disabled modules
ro: Module dezactivate

en: Disabled themes
ro: Teme dezactivate
