Update Status Detailed Email (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Download
az: Yüklə

en: Release notes
az: Reliz haqqında məlumat

en: Modules
az: Modullar

en: Update available
az: Yeniləmə mövcuddur

en: Themes
az: Mövzular

en: Revoked!
az: Ləğv edildi!

en: Security update required!
az: Təhlükəsizlik yeniləməsi tələb olunur!

en: Not supported!
az: Dəstəklənmir!

en: Drupal core
az: Drupal nüvəsi

en: Includes: %includes
az: Daxildir: %includes
