Update Status Detailed Email (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Download
oc: Telecargament

en: Release notes
oc: Nòtas de version

en: Modules
oc: Moduls

en: Update available
oc: Mesa a jorn disponibla

en: Themes
oc: Tèmas

en: Revoked!
oc: Revocada !

en: Security update required!
oc: Mesa a jorn de seguretat necessària !

en: Not supported!
oc: Pas supòrtada !

en: Depends on: !dependencies
oc: Depend de  : !dependencies

en: Required by: !required
oc: Requesit per : !required

en: Includes: %includes
oc: Inclutz : %includes

en: Disabled modules
oc: Moduls desactivats

en: Disabled themes
oc: Tèmas desactivats
