Update Status Detailed Email (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Download
tr: İndir

en: Release notes
tr: Sürüm notları

en: Modules
tr: Modüller

en: Update available
tr: Güncelleme mevcut

en: Themes
tr: Temalar

en: Revoked!
tr: Feshedildi!

en: Security update required!
tr: Güvenlik güncellemesi gerekiyor!

en: Not supported!
tr: Desteklenmiyor!

en: Depends on: !dependencies
tr: Gerekenler: !dependencies

en: Required by: !required
tr: İhtiyaç duyanlar: !required

en: Drupal core
tr: Drupal çekirdeği

en: Includes: %includes
tr: Kapsamı: %includes

en: Disabled modules
tr: Kullanıma kapalı eklentiler

en: Disabled themes
tr: Kullanıma kapalı temalar
