Update feed API (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: title
el: τίτλος

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: link
el: σύνδεσμος

en: status
el: κατάσταση

en: date
el: ημερομηνία
