Update feed API (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: title
fi: otsikko

en: Project
fi: Projekti

en: version
fi: versio

en: Refresh
fi: Päivitä

en: link
fi: linkki

en: status
fi: tila

en: terms
fi: termit

en: date
fi: päiväys
