Update feed API (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: title
gl: título

en: tag
gl: etiqueta

en: Refresh
gl: Actualizar

en: link
gl: ligazón

en: name
gl: nome

en: status
gl: estado

en: date
gl: data
