Update feed API (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: title
he: כותרת

en: Project
he: פרוייקט

en: tag
he: טאג

en: Refresh
he: ריענון

en: link
he: קישור

en: status
he: מצב

en: Feeds
he: הזנות

en: date
he: תאריך
