Update feed API (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: title
is: titill

en: version
is: útgáfa

en: Refresh
is: Endurnýja

en: link
is: hlekkur

en: status
is: staða

en: date
is: dagsetning
