Update feed API (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: title
lt: pavadinimas

en: Project
lt: Projektas

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: link
lt: nuoroda

en: name
lt: vardas

en: status
lt: būsena

en: date
lt: data
