Update feed API (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: title
lv: virsraksts

en: Project
lv: Projekts

en: tag
lv: marķēt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: link
lv: saite

en: name
lv: vārds

en: status
lv: statuss

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: date
lv: datums
