Update feed API (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: title
mr: शीर्षक

en: Project
mr: प्रकल्प

en: version
mr: आवृत्ती

en: link
mr: शृंखला

en: date
mr: दिनांक
