Update feed API (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: title
ja: タイトル

en: Project
ja: プロジェクト

en: version
ja: バージョン

en: tag
ja: タグ

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: link
ja: リンク

en: status
ja: 状態

en: Feeds
ja: フィード

en: terms
ja: ターム

en: date
ja: 日付
