Update feed API (6.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: title
ku: ناونیشان

en: Project
ku: پرۆژە

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: status
ku: ڕەوش

en: date
ku: ڕیکەوت
