Update feed API (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: title
vi: tiêu đề

en: Project
vi: Công trình

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: link
vi: liên kết

en: name
vi: tên

en: status
vi: trạng thái

en: date
vi: ngày tháng
