Update feed API (6.x-1.2-rc1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: title
be: назва

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: link
be: спасылка

en: status
be: статус

en: Feeds
be: Жывільнікі

en: date
be: дата
