Update feed API (6.x-1.2-rc1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: title
ca: títol

en: Project
ca: Projecte

en: tag
ca: etiqueta

en: Refresh
ca: Refresca

en: link
ca: enllaç

en: name
ca: Nom

en: status
ca: estat

en: Feeds
ca: Canals

en: Hours
ca: Hores

en: terms
ca: termes

en: date
ca: data
