Update feed API (6.x-1.2-rc1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: title
de: Titel

en: Project
de: Projekt

en: version
de: Version

en: tag
de: Tag

en: Refresh
de: Aktualisieren

en: link
de: Link

en: name
de: Name

en: status
de: Status

en: Hours
de: Stunden

en: terms
de: Begriffe

en: date
de: Datum

en: Initializing...
de: Initialisierung läuft ...

en: filesize
de: Dateigröße
