Update feed API (6.x-1.2-rc1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: title
es: título

en: Project
es: Proyecto

en: version
es: versión

en: tag
es: etiqueta

en: Refresh
es: Actualizar

en: link
es: enlace

en: name
es: nombre

en: status
es: estado

en: Feeds
es: Canales de noticias

en: Hours
es: Horas

en: terms
es: términos

en: date
es: fecha

en: Initializing...
es: Inicializando...
