Update feed API (6.x-1.2-rc1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: title
et: pealkiri

en: Project
et: Projekt

en: version
et: versioon

en: Refresh
et: Värskenda

en: name
et: nimi

en: status
et: olek

en: terms
et: terminid

en: date
et: kuupäev
