Update feed API (6.x-1.2-rc1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: title
hu: cím

en: Project
hu: Projekt

en: version
hu: verzió

en: tag
hu: címke

en: Refresh
hu: Frissítés

en: link
hu: hivatkozás

en: name
hu: név

en: status
hu: állapot

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: Hours
hu: Órák

en: terms
hu: kifejezések

en: date
hu: dátum

en: Initializing...
hu: Előkészítés…
