Update feed API (6.x-1.2-rc1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: title
id: judul

en: Project
id: Proyek

en: tag
id: Label

en: Refresh
id: Segarkan

en: link
id: tautan

en: name
id: nama

en: terms
id: Istilah

en: date
id: tanggal
