Update feed API (6.x-1.2-rc1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: title
pt: título

en: Project
pt: Projeto

en: version
pt: versão

en: Refresh
pt: Atualizar

en: name
pt: nome

en: Hours
pt: Horas

en: terms
pt: termos

en: date
pt: data
