Update feed API (6.x-1.2-rc1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: title
sk: názov

en: Project
sk: Projekt

en: tag
sk: značka

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: link
sk: odkaz

en: status
sk: stav

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: Hours
sk: Hodiny

en: terms
sk: termíny

en: date
sk: dátum
