Update feed API (6.x-1.2-rc1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: title
ta: தலைப்பு

en: Project
ta: திட்டம்

en: version
ta: பதிப்பு

en: Refresh
ta: புதுப்பி

en: status
ta: நிலை

en: date
ta: நாள்
