Update feed API (6.x-1.4-rc1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: title
ar: عنوان

en: Project
ar: المشروع

en: Refresh
ar: تحديث

en: link
ar: رابط

en: status
ar: الحالة

en: date
ar: تاريخ
