Update feed API (6.x-1.4-rc1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: title
cs: nadpis

en: Project
cs: Projekt

en: Refresh
cs: Obnovení

en: link
cs: odkaz

en: status
cs: stav

en: Feeds
cs: Zdroje

en: Hours
cs: Hodin

en: date
cs: datum
