Update feed API (6.x-1.4-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: title
da: titel

en: Project
da: Projekt

en: Refresh
da: Opdatér

en: name
da: navn

en: Hours
da: Timer

en: date
da: dato
