Update feed API (6.x-1.4-rc1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: title
eu: izenburua

en: Project
eu: Proiektua

en: Refresh
eu: Berritu

en: link
eu: esteka

en: name
eu: izena

en: status
eu: egoera

en: Hours
eu: Orduak

en: date
eu: data
