Update feed API (6.x-1.4-rc1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: title
fa: عنوان

en: Project
fa: پروژه

en: tag
fa: برچسب

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: link
fa: پیوند

en: name
fa: نام

en: status
fa: وضعیت

en: Feeds
fa: خوراک‌ها

en: Hours
fa: ساعت

en: terms
fa: واژه‌ها

en: date
fa: تاریخ
