Update feed API (6.x-1.4-rc1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: title
hi: शीर्षक

en: Project
hi: परियोजना

en: Refresh
hi: रिफ्रेश .

en: link
hi: लिंक

en: status
hi: स्थिति

en: date
hi: तिथि
