Update feed API (6.x-1.4-rc1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: title
it: titolo

en: Refresh
it: Aggiorna

en: status
it: stato

en: Hours
it: Ore

en: terms
it: termini

en: date
it: data
