Update feed API (6.x-1.4-rc1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: title
ka: სათაური

en: Refresh
ka: განახლება

en: link
ka: ბმული

en: status
ka: სტატუსი

en: date
ka: თარიღი
