Update feed API (6.x-1.4-rc1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Refresh
kn: ಪುನಶ್ಚೇತನಗೊಳಿಸು

en: link
kn: ಸಂಪರ್ಕಕೊಂಡಿ

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: date
kn: ದಿನಾಂಕ
