Update feed API (6.x-1.4-rc1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: title
oc: títol

en: Project
oc: Projèctes

en: Refresh
oc: Refresca

en: link
oc: ligam

en: name
oc: nom

en: status
oc: estatut

en: Feeds
oc: Flux

en: terms
oc: tèrmes

en: date
oc: data
